Merocap Oy
Tehtaantie 2
03100 Nummela
Tilaukset: tilaukset@merocap.fi
Yhteydenotto: tarjous@merocap.fi


Niina Kannus
toimitusjohtaja
Taloushallinto ja markkinointi
Gsm 0400 167718
niina.kannus@merocap.fi

Jarmo Kannus
myyntijohtaja
Tekninen myynti
Gsm 0400 464 025
jarmo.kannus@merocap.fi

Patrik Nyman
Myynti
Tekniset muovit ja muovituotteet
Puh 040 776 9481
myynti@merocap.fi

Janita Kannus
Myynti- ja vientiassistentti
Tilausten käsittely
Puh 040 588 4223
janita.kannus@merocap.fi

Tino Kannus
Tuotesuunnittelu
Tuotetuki ja mekaniikkasuunnittelu
Puh 040 843 5764
tino.kannus@merocap.fi

Kimmo Dahlman
Hankintapäällikkö
Hankinnat ja laatu
Puh 040 551 0629
ostot@merocap.fi



NC-Milltop Oy
Tehtaantie 2
03100 Nummela
Y-tunnus 0698561-3
Kaukokiidon sopimusnumero 334219

Tuomas Räsänen
toimitusjohtaja

Jarmo Kannus
myynti
Tekninen myynti
Gsm 0400 464 025
jarmo.kannus@merocap.fi

Niina Kannus
Taloushallinto ja markkinointi
Gsm 0400 167718
niina.kannus@merocap.fi

© 2014 Merocap.fi